Türkçe yönetim panelli telefon uyumlu hazır web sitesi

2017-06-18

1997 yılında "Netiket" markasıyla Ankara'nın ilk web tasarım firmalarından biri olarak yola çıktık. 1998 yılında kurduğumuz  "Metropolis " firmasıyla aynı zamanda reklam ve grafik tasarım işleri de yaptık. 
 
2000li yıllarda tamamen internet üzerine yoğunlaştık. 2004 yılından bu yana "Ankara Hosting" markası ile web tasarım, web yazılım, alan adı tescil ve hosting hizmetleri vermekteyiz. 
 
İşe başladığımız 1997'den bu yana 1.500 den fazla web sitesinin tasarımını ve programlamasını yaptık

Tabi ki her firma gibi biz de müşteri memnuniyetini ve haklılığını ön planda tutmaktayız. Ancak bunu sadece lafta değil göstereceğimiz ilgiye de yansıtmak, işimizde edindiğimiz ilk görevdir.
Sizleri yanlış yönlendirmekle, abartıyla ya da olmayan bir özelliğimizi varmış gibi göstermekle elimize hiçbir şeyin geçmeyeceğinin bilincindeyiz. Hiçbir şekilde yanlış bilgilendirme yapmamak, ortama yabancılaşmanızı engellemek, sizi etkileyecek dış etkenlerden korumak, sağlınızı ve güvenliğinizi tehdit edecek unsurlar hakkında bilgi vermek ve bunlar hakkında uyarmak, tüm bunların ışığında oynayacağınız oyunu daha da zevkli hale getirmek edineceğimiz görevler arasında yer almaktadır.

 
 

Sayfamızı Paylaşın